Vaikų ir jaunimo vasaros stovyklos, ugdančios nepriklausomas, kūrybingas ir pasitikinčias savimi asmenybes

FaceBook

Sekite naujienas facebook!

IMG_20190818_130840
IMG_20190817_162134

Kviečiame į dviejų dienų žygį po Dzūkijos nacionalinį parką ir Merkinės miestelį. Šis žygis skirtas norintiems geriau pažinti partizaninio karo istoriją bei mesti iššūkį sau.

Maršrutą pradėsime Merkinės miestelyje. Čia profesionalus istorikas supažindins su vienu didžiausių partizaninių kovų mūšiu už Merkinę. Sužinosime kaip vyko mūšis, kaip gyveno partizanai bei kuo ypatingas buvo tas laikmetis.

Toliau leisimės į kelią patys. Dalyviai žygio metu mokysis orientuotis aplinkoje, susitarti ir padėti vienas kitam. Žygio metu darysimės selfius legendinėje A. Ramanausko-Vanago fotosesijos su vanagais vietoje, aplankysime partizanų priesaikos kalną. Išskirtinė žygio vieta – apsilankymas vieno iš paskutinių gyvų likusių partizanų J. Jakavonio-Tigro sodyboje. Šioje sodyboje atkurtas autentiškas A. Ramanausko- Vanago bunkeris/vadavietė. Jei Tigrui nesutrukdys sveika, išgirsime jo asmeninį pasakojimą apie partizaninį pasipriešinimą, nelaisvę ir jo gyvenimą.

Nakvosime palapinėse ant Merkio krantų, kur gaminsimės maistą ant laužo bei mokysimės įsikurti stovyklavietę. Žygio metu išbandysime JAV kariuomenės maisto davinius, tad paruoškite pilvus!

Per dvi dienas nueisime iki 25 kilometrų. Sunkių daiktų su savimi nesinešime, tad šiam žygiui užtenka minimalaus fizinio pasirengimo. Į žygį išvyksime iš Kauno, tačiau jei jums patogiau – galite prisijungti jau Merkinėje.

Su savimi būtina turėti miegmaišį ir palapinę (nakvynei bus galima kooperuotis su kitais dalyviais).

 

Žygis “Partizanų takais”. Birželio mėnesį. 12-18 m. jaunuoliams

Bus organizuojama 2022 m. vasarą

Vieta: Merkinė, Dzūkijos nacionalinis parkas.
Data: 06.19 – 06.20
Kaina: 70€

Žygis “Partizanų takais”. Rugpjūčio mėnesį. 12-18 m. jaunuoliams

Bus organizuojama 2022 m. vasarą

Vieta: Merkinė, Dzūkijos nacionalinis parkas.
Data: 08.01 – 08.02
Kaina: 70€

Kitos stovyklos

Žygiai

Anglų kalbos stovyklos

Dienos stovyklos

Kalnų stovyklos