Stovyklos vadovai

Andrius Katarskis 37 m. (stovyklų organizatorius)

  • Esu psichologas, geštalto terapijos praktikas;
  • Turiu 20 metų darbo su jaunimu ir vaikais patirtį;
  • Esu organizavęs apie 30 stovyklų;
  • Nuolatos vedu mokymus jaunimo grupėms ir dirbantiems su jaunimu.

Dirbdamas su jaunimu džiaugiuosi, kai galiu tapti pirmų bandymų liudininku: pirmo susėdimo ratu, pirmo susipykimo ir pokalbio apie tai, pirmo karto, kai bandoma susidurti su savo baime. Savo vaidmenį matau kaip bendrakeleivio, kuris gali padėti tų pirmų kartų neišsigąsti ir suprasti kas vyksta.

Stovyklose dirbu jau penkiolika metų. Kuris laikas norėjosi padaryti stovyklą, kur pagrindinis akcentas būtų ne tik linksmai praleistas laikas, tačiau ir mokymasis iš patirties. Tikiu, kad stovykla gali tapti santykių laboratorija, kur jaunas žmogus su nuoširdžiu palaikymu gali atradinėti, mokytis ir linksmintis.

Pats esu sveikatos psichologas, geštalto psichoterapijos praktikas. Daugiau apie mane iš profesinės pusės galite sužinoti www.trinus.lt

 

Mano patirtis kalnuose:

2018; 2019; 2020; 2022; 2023 Stovyklos Zakopanės Tatruose – mūsų jau tradicinė stovykla

2020 GR20 trail’as Korsikoje. Tai vienas sudėtingesnių žygių maršrutų europoje. Viso 180km kalnais, kurį perėjome per 12 dienų.

2022 Kazbekas, Sakartvelas. Aukštis 5200m.

2024 360 Expeditions organizuojami mokymai “Mountaineering in winter conditions” Savaitės trukmės mokymai Pirėnuose, apimantys įvairius įgūdžius (saugumas, griūtys, oro prognozių skaitymas, nusileidimas virvėmis, judėjimas ledynu, kopimas ledu ir kt įgūdžiai).

Ugnė Raščiūtė 28 m

  • Esu socialinė darbuotoja/jaunimo gatvės darbuotoja
  • Nuo 2016m. nuolat vedu įvairias stovyklas, patyriminius žygius jaunimui

Dirbant man svarbu kurti ir palaikyti erdvę jaunuoliams augti, susipažinti geriau su savimi ir kitais. Ir įdomiausiai man, tai daryti per bendrą veikimą, patyrimą. Džiaugiuos, stebėdama jų virsmus, atradimus detalėse, pokalbiuose, nueitame žygio kilometre.