Vaikų ir jaunimo vasaros stovyklos, ugdančios nepriklausomas, kūrybingas ir pasitikinčias savimi asmenybes

FaceBook

Sekite naujienas facebook!

mazuju-min
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
vyriausiu-min

Anglų kalbos pradmenų stovykla tinka 8-12 m. vaikams, pradedantiems ir/ar nedrįstantiems kalbėti angliškai arba turintiems tik minimalius anglų kalbos pagrindus. Kiekvieną dieną vyks anglų kalbos pamokėlės ir įvairūs linksmi mokomieji žaidimai, kurių metu vaikai pagilins užsienio kalbos žinias. Vaikai savo baimę kalbėti angliškai galės nugalėti bendraudami su užsieniečiais vadovais. Nedrąsiems, tačiau taip pat angliškai kalbėti norintiems vaikams, padės ir du lietuviai vadovai.

Anglų kalbos stovykla skirta 10-14 m. paaugliams, kurie turi anglų kalbos pagrindus ir nori lavinti kalbėjimo užsienio kalba įgūdžius. Stovyklos metu angliškai kalbėti skatins ir įtraukiančias anglų kalbos pamokas ves vadovai užsieniečiai bei du vadovai lietuviai, taip pat kalbantys angliškai. Dažniausiai paaugliai nekalba užsienio kalba ne dėl to, jog nežino gramatikos, bet dėl to, jog bijo kalbėti ir patirti nemalonius jausmus, jeigu jų pasisakymų nesupras. Stovykloje paaugliai įvairių komandinių užduočių metu turės galimybę praktikuotis kalbėti angliškai ir taip po truputį mažinti savo baimę kalbėti užsienio kalba. Didelis dėmesys stovyklos programoje skiriamas socialiniams įgūdžiams tobulinti bei pasitikėjimui savimi didinti.

Anglų kalbos stovykla 12-17 m. jaunuoliams. Šios stovyklos išskirtinumas – vadovai užsieniečiai. Jie atvyksta iš įvairių pasaulio šalių, visa stovyklos programa bus įgyvendinama tik anglų kalba. Jaunuoliai ir su vadovais, ir tarpusavyje bendraus angliškai. Kasdien turėsime laiką, skirtą įdomiai ir linksmai mokytis anglų kalbos, pasitikėjimo savimi, viešojo kalbėjimo, aiškaus minčių dėstymo ir kitų svarbių įgūdžių. Šioje stovykloje laukia protmūšis, debatai, kūrybinės ir vaidybinės užduotys.

Šių metų naujiena – patirtinės repo sesijos! Jaunuoliai mokysis improvizuoti, jaustis laisvai ir repuoti.

Visose anglų kalbos stovyklose vyks jodinėjimas žirgais, maudynės, šokiai, žygiai.

Anglų kalbos pradmenų stovykla 8-12 m. vaikams (vaikų skaičius stovykloje – 15).

Stovykla baigėsi

Vieta: Harmony Park, Prienai.
Data: 07.07 – 07.13
Kaina: 330€

Anglų kalbos stovykla 10-14 m. paaugliams (vaikų skaičius stovykloje – 30)

Stovykla baigėsi

Vieta: Harmony Park, Prienai.
Data: 07.14 – 07.20
Kaina: 330€

Anglų kalbos stovykla 12-17 m. jaunuoliams (vaikų skaičius stovykloje – 25)

Liko 1 vieta!

Vieta: Harmony Park, Prienai.
Data: 07.28 – 08.03
Kaina: 330€

Kitos stovyklos

Aktyvaus laisvalaikio stovyklos

Anglų kalbos stovyklos

Dienos stovyklos

Jojimo stovyklos

Kalnų stovyklos